Botani – alternatywa dla kosmetyków syntetycznych – konkurs

Jakiś czas temu dostaliśmy do przetestowania nowe na naszym rynku kosmetyki o wdzięcznej nazwie Botani. Są to kosmetyki do pielęgnacji skóry z problemami dermatologicznymi, ale nie tylko. Przekonałam się na własnej skórze – dosłownie i w przenośni, że jest to produkt nie efekciarski, łagodny i spełniający ważne dla nas kryteria.

Produkty tej marki posiadają Certyfikat Eco Friendly, którym oznaczane są produkty przyjazne dla środowiska, nie zawierające sztucznych dodatków. Certyfikat No Animal Testing – przyznawany kosmetykom nie testowanym na zwierzętach oraz certyfikat Vegan Friendly – odpowiedni dla wegan, nie zawiera żadnych dodatków pochodzenia zwierzęcego.

Dość wyjątkowa jest uniwersalność tej linii kosmetyków – konsystencja i zapach używanego przeze mnie Kremu nawilżającego ze skwalenem oliwnym jest na tyle uniwersalna, że może być używana z powodzeniem i przez kobiety i przez mężczyzn (również jako preparat po goleniu). Ma bardzo funkcjonalne opakowanie z pompką, leciutko się rozprowadza i natychmiast wchłania. Zapach bardzo naturalny i lekki, konsystencja umożliwiająca błyskawiczne rozprowadzenie. Jednym słowem – polecam tym, którzy od kosmetyku oczekują czegoś więcej niż zapachu i efektownego opakowania.

A na koniec niespodzianka – można u nas wygrać Oczyszczający żel do twarzy o wartości ponad 70 zł. Szczegóły konkursu na naszej stronie na FB.

Więcej o tych kosmetykach: Botani

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *