Wycieczka, rowery, targi

Strida na Targach Rowerowych

Zaczynając od końca – wkrótce w Warszawie odbędą się kolejne Targi Rowerowe. Jest to największa tego typu impreza w Polsce, na której można spotkać i obejrzeć najróżniejsze rowery. Dwa pierwsze dni marca (sobota i niedziela) upłyną więc pod znakiem dwóch kółek. I my tam będziemy, ale tym razem już nie tylko jako odwiedzający.

Co zatem będziemy tam robić? Prezentować rowery Strida. O modelu Strida 3 już kiedyś pisaliśmy. Teraz, na rynek wchodzi nowy model, Strida 5, i to właśnie on będzie dla nas głównym bohaterem Targów Rowerowych 2008.

Składak Strida, rozłożony

„Sztukowałem” transport publiczny, dojeżdżając do pracy na innym „składaku” przez niemal rok. Strida, chociaż należy do rodziny rowerów składanych, wyróżnia się nowatorskim i dizajnerskim podejściem do problemu, które – nie ukrywamy – chwyciło nas za serce. Szybkie podjęcie decyzji, intensywna wymiana e-mailowea z dystrybutorem generalnym na Europę i wycieczka do Holandii. Efekt będzie można obejrzeć na Targach – serdecznie zapraszamy. Witamy Stridę na polskich ulicach.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak jeździ się Stridą, polecamy blog strida.blox.pl oraz naszą stronę Stridy. A jeśli chcecie Stridę kupić, będzie to możliwe 1 i 2 marca, w hali Expo XXI w Warszawie.

ps. mamy nadzieję, że ten post choć trochę, tłumaczy naszą niewielką ostatnio aktywność, która nam i może nie tylko nam …? ostatnio doskwierała

ps2. jeśli komuś Strida się podoba, niech na nią zagłosuje w ankiecie na najbardziej „pojechany” rower 2008 zorganizowanej przez Bikeboard!

Zobacz również:

  • Brak powiązanych tematów
-->