Ręczna ładowarka AladdinPower

Ładowarka AladdinPower

AladdinPower jest ładowarką umożliwiającą ładowanie akumulatorków poprzez naciskanie dźwigni. Można w ten sposób ładować baterie w telefonie komórkowym, odtwarzaczu płyt kompaktowych czy zwykłym radiu.
Każdy egzemplarz jest bezpieczny dla środowiska i zawiera wbudowaną latarkę awaryjną. Zestaw zawiera również przejściówkę, umożliwiającą podłączenie telefonu do ładowarki poprzez gniazdko typu zapalniczki samochodowej i ładowanie go w ten sposób. Wydajność ładowarki to 1.6 W przy 90 ściśnięciach w ciągu minuty.
Dostępna jest również wersja “nożna” o mocy do 6 W prądu stałego o napięciu 18 V. Większa wydajność jest wynikiem większej siły jakiej możemy użyć w tym przypadku i co za tym idzie – większa uniwersalność urządzenia, które pozwoli nam ładować nie tylko telefon komórkowy, ale również laptop i kamerę.
Zalety tego urządzenia mogą docenić nie tylko zwolennicy rozwiązań przyjaznych środowisku. Tego typu nowinki technologiczne bliskie są wielbicielom długich eskapad w miejsca, gdzie słup energetyczny nie jest obowiązkowym elementem krajobrazu.
Urządzenie kosztuje ok 200 zł, wersja “nożna” jest droższa i kosztuje ok 600 zł.

AladdinPower

Zestaw AladdinPower

Zobacz również:

-->