Przytulale.pl – lalki alternatywne

Lalki szmacianki dla alergików

 

Gdy zabawka rodzi się z miłości do dziecka, wtedy jest najlepsza.Tak właśnie powstały Przytullale – pierwowzorem i inspiracją zarazem, stała się lalka uszyta dla własnej córki. Zabawka przyjazna dziecku, przyjazna środowisku, alternatywna dla rynkowej sztampy.

Przytullale.pl, to lale szmaciane wykonane z bawełnianej tkaniny, wypełnione antyalergicznym włóknem silikonowym dzięki czemu są przyjazne małym alergikom. Lale są ręcznie szyte i posiadają zestawy, również ręcznie szytych, kolorowych, bawełnianych ubranek, a wśród nich piżamki, bluzeczki, spódniczki, spodenki i płaszczyki.

 

lale2

 

Patrząc na te lale mam przypływ ciepłych uczuć i tak sobie myślę, że takie zabawki podsuwają dzieciom określeni rodzice i że tylko niektóre dzieci się nimi bawią. Jest to kwestia mentalności zaszczepionej w domu rodzinnym, kwestia poszanowania pewnych wartości i umiejętności oparcia się głównym nurtom. W zamian za to rozwijamy w dziecku wartości silne, dające dobre podstawy do dalszego rozwoju nie tylko osobowości, ale i relacji z innymi ludźmi. Nie ma tego rodzaju statystyk, ale ciekawa jestem, czy gdyby zbadać poczucie szczęścia u dzieci bawiących się zabawkami, które możemy wrzucić do umownego worka z napisem „Barbie” i u tych, które bawią się lalką – przytulanką, nie okazałoby się, że różnią dość wyraźnie.

 

Szmaciana lalka alternatywna

Lalka szmaciana

Lalka szmaciana ekologiczna

Lalka bawełniana

Zobacz również:

  • Brak powiązanych tematów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *