Shains – Bransoletki z wyrazem

Bransoletki z recyklingu - Shains

Była swego czasu taka moda, że fajnie było nosić gumową czy silikonową bransoletkę z jakimś napisem. Niektórzy głosili jakieś idee, wiele osób szczególnie przywiązało się do wypowiedzi prezydenta, były też wersje świadczace o tym, że zaangażowaliśmy sie w jakieś chwalebne przedsięwzięcie.

Bransoletki z recyklingu - Shains

Shainsware (lub w skrócie Shains to podziurkowane gumowe bransoletki, zawieszki, naszyjniki, które możemy skonfigurować zgodnie z własnym pomysłem. Służą do tego dołączane w komplecie, ewentualnie zakupione osobno “guziczki” z literkami, ikonkami lub obrazkami. Tworzywo z którego są robione pochodzi z recyklingu i do recyklingu się, rzecz jasna, nadaje. Producent dofinansowuje organizacje prośrodowiskowe procentem od swojego dochodu, a dodatkowo wypuszcza tematyczne zestawy z eko-znaczkami bądź też robione w porozumieniu z Instytutem Jane Goodall. Opakowania estetycznie ascetyczne – też z i do recyklingu.

Bransoletki z recyklingu - Shains

Może i tylko gadżet. Ale gadżety zapewne nie znikną więc jeśli już, to warto wybrać te lepsze, a przy okazji można też coś pozytywnego zamanifestować. Niezłe na prezent, w razie potrzeby – odpowiednio wymowny. Shains – say it, wear it, mean it. Do kupienia w Polsce na Zielonych Szpargałach!

Zobacz również:

 • Brak powiązanych tematów

4 thoughts on “Shains – Bransoletki z wyrazem

  jagoda

  (5 listopada 2009 - 01:28)

  A mnie się bardzo podobają obroże dla psów wg tego samego pomysłu – bo to jest 2w1, czyli obroża od razu z identyfikatorem, który można samemu wykonać i co jakiś czas zmieniać

  kleik

  (17 lipca 2010 - 20:55)

  gdzie mozna je kupic

  ZieloneMigdały

  (19 lipca 2010 - 08:42)

  @kleik – wystarczy kliknąć w link na końcu naszego wpisu ;) Zielone Szpargały zapraszają!

  anka

  (9 lutego 2011 - 22:47)

  one są super!!!
  wprawdzie nie są tanie ale są odjazdowe!
  już kupiłam na Zieloneszpargaly.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *