DODOcase

Limitowana wersja pokrowca na iPada, robiona ręcznie w San Francisco z użyciem tradycyjnych technik oprawiania książek. Trafia prosto w serca adoratorów Apple ujmując prostotą dizajnu, oryginalnością i nawiązaniem do kultowych moleskinów. A nam się podoba, bo jest kolejnym odnoszącym skukces produktem, który stara się być eko.

DODOcase produkowane jest z wysokiej jakości bambusa, którego elementy są dopasowywane z dużą starannością, tak aby jak najlepiej chronić elementy iPada. Przednia część podwinięta pod spód, tworzy coś w rodzju ergonomicznej podstawki nachylającej urządzenie pod przyjaznym dla użytkownika kątem.

Wystarczająco sztywny, by chronić i wystarczająco lekki i funkcjonalny, by nie zaprzepaścić dbałości Apple o praktyczną prostotę. Jako dość wczesny użytkownik iPoda Touch nie widziałam na rynku czegoś równie atrakcyjnego, więc tym chętniej witam DODOCase na rynku.

Czas oczekiwania od złożenia zamówienia wynosi 4-6 tygodni, ale jeśli nie mylę się co do profilu psychologicznego wielbicieli marki – powinni tyle wytrzymać w imię … niezaburzania wizerunku. Och, nie miało zabrzmieć uszczypliwie, a jednak. Natomiast DODOcase w jednym nie doścignął użyteczności moleskina, no w każdym razie myślę, że nikt się na to nie zdecyduje.

Zobacz również:

  • Brak powiązanych tematów

2 Responses to DODOcase

  1. KubaCh 12 czerwca 2010 at 14:44

    Nie wiem o co chodzi z tym profilem psychologicznym, ale zamówiłem 2 tygodnie temu, więc zostały mi już tylko 4 tygodnie czekania :-)

  2. ZieloneMigdały 13 czerwca 2010 at 18:14

    Wykreślasz jak sądzę dni w kalendarzu ;) czekamy na opis wrażeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *