Torba solarna od HO::LO

Solarna torba z banerów HO::LO

Nasz wiodący, rodzimy producent toreb z banerów, koszalińskie HO::LO studio postanowiło zrealizować projekt powstały podczas praktyk studenckich Wydziału Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. Projekt nie byle jaki, bo podwójnie ekologiczny – torba uszyta ze zużytego banera reklamowego połączona z solarną ładowarką.

Solarna torba z banerów HO::LO

Autorem projektu jest Paweł Krawczugo, a efektem realizacji jest HO::LO torba oznaczona kryptonimem Elektra*Kandida widoczna na załączonym obrazku. Coś podobnego do opisywanej nie tak dawno solarnej torby Timbuk2, tyle że jeszcze lepsza. Tutaj solidny materiał, z którego produkuje się banery reklamowe posłużył do stworzenia torby, która dodatkowo została wyposażona w baterię słoneczną z akumulatorem holenderskiej firmy A-Solar. Pojemność akumulatora to 1800 mAh, a końcówki znajdujące się w zestawie pozwolą doładować szereg popularnych urządzeń przenośnych (telefony komórkowe, konsole do gier itp.). Akumulator można też wyjąć i naładować z gniazdka. Cena tego cudu techniki to około 280zł. Solarna torba HO::LO do znalezienia również na blogu HO::LO. Polecamy!

PS. być może taka właśnie torba będzie nagrodą w konkursie, który już niebawem powinien się pojawić na Zielonych Migdałach. Stay tuned!

Zobacz również:

-->