Eko zabawki dla najmłodszych

Eko zabawki z recyklingu

Wakacje w pełni, stąd naszą uwagę przykuł zestaw plażowych zabawek dla maluchów. Absolutny niezbędnik zawiera łopatkę, grabki, wiaderko oraz foremkę w kształcie mini-zamku. Niby nic nadzwyczajnego, jednakże na uwagę zasługuje fakt, iż zabawki wykonane są z plastiku pochodzącego z recyklingu. Opakowanie zestawu jest również przyjazne środowisku – to nic innego, jak łatwy do ponownego przetworzenia karton.

Eko zabawki z recyklingu

Te eko zabawki wykonane są z plastiku pochodzącego z plastikowych butelek po mleku (HDPE, polietylen wysokiej gęstości). Produkcja odbywa się w Kalifornii, więc nie powinno być obaw co do zachowania odpowiednich standardów jakości. Zabawki są podobno bardzo wytrzymałe, a oprócz zestawów do piaskownicy, w ofercie znaleźć można także m.in. ciężarówki, narzędzia oraz naczynka.

Eko zabawki z recyklingu

Jeszcze słowo o opakowaniach – jak już wspomnieliśmy, wykonane są z kartonu, a sposób pakowania jest przemyślany tak, aby dzieci samodzielnie mogły zabawki rozpakować. Bez użycia noża, nożyczek, czy też pomocy dorosłych. Green Toys, za Greenopia.

Zobacz również:

-->