Tajemnice Doliny Rospudy

Tajemnice Doliny Rospudy

Jak zapewne zauważyliście, na Zielonych Migdałach pojawił się baner. Śpieszymy wyjaśnić, że wydawnictwo Kurpisz S.A. przygotowało nie lada gratkę dla miłośników przyrody – album „Tajemnice Doliny Rospudy”. Zostaliśmy poproszeni o objęcie patronatu nad tą publikacją i z oczywistych przyczyn ochoczo się na to zgodziliśmy.

O Dolinie Rospudy pisaliśmy już kilkakrotnie. Zapewne każdemu z Was znany jest już problem wyznaczenia przebiegu obwodnicy Augustowa. Nie wszyscy jednak jeszcze rozumieją co możemy stracić, jeśli decyzje zostaną podjęte zbyt pochopnie i wygra chęć jak najszybszego zamknięcia sprawy. Być może ten album, pełen pięknych fotografii, zdoła przekonać niektórych, że nie warto ryzykować zniszczenia jednego z piękniejszych zakątków północo-wschodniej Polski. Jeśli kto nad Rospudą nie był, niech chociaż na zdjęciach zobaczy, ile uroku ma w sobie ta rzeka. A ten kto był, pewnie też znajdzie niejeden obraz, który ucieszy oko.

Tajemnice Doliny Rospudy

Książka już jest w druku i niedługo powinna trafić do księgarń. Będzie mieć 96 stron i twarde okładki. Autorami zdjęć zamieszczonych w albumie (a których próbki widać w niniejszym wpisie) są Jarosław Borejszo, Piotr Fiedorowicz i Zbigniew Chojęta, a za tekst odpowiada Dariusz Nowacki.

Polecamy! Wydawnictwo Kurpisz S.A.Tajemnice Doliny Rospudy

Zobacz również:

  • Brak powiązanych tematów
-->