Wózek na deskorolce

Wózek deskorolka

 

Aż miło popatrzeć na tego lewitującego nad ziemią, z wdziękiem motyla i zwinnością nietoperza, beztroskiego ojca z wózkiem. O Longboardstroller pisaliśmy już wcześniej, ale teraz jest dobra okazja, żeby o nim przypomnieć, ponieważ będzie dostępny w UE w ciągu następnych kilku miesięcy, w cenie 599

Longboard z dzieckiem „na zderzaku” nie wydaje się być świetnym pomysłem i w niektórych krajach nie został opuszczony do użytku, ale producent starał się zapewnić bezpieczeństwo stosując wysokiej jakości koła, polepszając stabilność obniżeniem środka ciężkości i dając hamulec ręczny. Oczywiście odpadają ewolucje typu jazda na desce po barierce, ale można się płynnie rozstać z pasją i przejść niepostrzeżenie w etap podtatusienia.

Oczywiście gdzieś tam z tyłu głowy pojawia się obraz małomiasteczkowego postPRLowskiego chodnika i tego samego ojca już bez uśmiechu na twarzy. W takich realiach bardziej sprawdziłby się pewnie wózek do biegania, na dużych pompowanych kołach, ewentualnie łazik księżycowy.

 

 

Za: Treehugger

 

Zobacz również:

  • Brak powiązanych tematów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *