RanoZebrano – na święta kupuję lokalnie

Kupuję lokalnie na święta

 

Dzisiaj o świetnej i do tego polskiej inicjatywie, jakby na przekór tym, którzy uważają, ze w Polsce wszystko idzie źle. Rano Zebrano, to coś w rodzaju internetowego targowiska z dostawą do domu. To dostęp do zdrowych, świeżych i etycznie wytwarzanych produktów pozyskanych u solidnych mazowieckich rolników. Dostawcy nie są anonimowi, co dodaje smaku całej sprawie, bo kto nie chciałby spróbować jajek od pana Adama Pręgowskiego, albo marchewki od pana Józefa? Miód warto spróbować od pana Grzegorza, a domowy ogródek pani Grażyny Cywińskiej, kusi przetworami. I to jest bardzo fajne, bo po pierwsze dostawcy dbają o jakość produktów pewnie bardziej niż giełda w Broniszach, bo są z nimi bezpośrednio kojarzeni, a po drugie miło wiedzieć coś więcej o marchewce, niż tylko to, że to marchewka właśnie. Inicjatywa swoim zasięgiem  obejmuje Warszawę.

 

„Rano zbieramy – po południu dostarczamy!
Marchewki, poziomki, jaja, mleko i nie tylko.
Uprawiane, hodowane i zbierane z miłością, w rodzinnych gospodarstwach.
Ciesz się smakiem i zdrowiem.”

 

RanoZebrano z okazji świąt chcąc spopularyzować dostęp do zdrowych, świeżych i etycznie wytwarzanych produktów, wspomóc  wielopokoleniowe gospodarstwa i zakłady z tradycjami, ogłasza akcję świąteczną, w której można wygrać kupon zniżkowy z Rano Zebrano.

„Jak? To proste!

1. Zrób sobie (i swoim bliskim) zdjęcie z tabliczką „Na Święta kupuję lokalnie”
2. Wyślij je nam na adres: ranozebrano@gmail.com
3. My odeślemy do Ciebie kupon zniżkowy o wartości 20 zł do zrealizowania 19 lub 23 grudnia.
4. Dodatkowo, swoje zdjęcie możesz opublikować u siebie w mediach społecznościowych, a jeżeli wyrazisz zgodę, my zrobimy to samo. W ten sposób każdy może zostać ambasadorem naszej akcji.”

Dzien z Rano Zebrano from ranozebrano.pl on Vimeo.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *