Piknikowe sakwy rowerowe

sakwy rowerowe

Wydawać by się mogło, że dzisiejszy dzień nie nastraja do rozmyślania o kocach na ziemi i piknikach. W ogrodzie stoją zapadane mokrym śniegiem krzesła i stół ogrodowy, więc tym chętniej powracam do tematu. Zresztą, to rozwiązanie wpada w oko bez względu na aurę.

sakwa kosz piknikowy

Po złożeniu wyglądają jak coś w rodzaju kosza, czy może raczej turystycznej lodówki. Odpowiednio rozsuwając boczne części, możemy zamontować analogicznie do sakw rowerowych na bagażniku rowerowym. A jak rozłożymy całkiem – otrzymujemy zgrabny stolik z dwoma stołeczkami do siedzenia, czyli pełną piknikową kulturę. Pod siedzeniem sprytnie ukryty jest schowek na zastawę i prowiant.

rowerowy stolik piknikowy

Zestaw wykonany jest ze sklejki, występuje w różnych wersjach kolorystycznych. Oczywiście kocyk i wiklinowy koszyk mają swój urok i zawsze będą posiadały grono wiernych wielbicieli, ale zapewne i ta wersja plenerowego wyposażenia zyska czyjeś uznanie.

 

Więcej na: Bloon Design
Za: Treehugger

Zobacz również:

2 thoughts on “Piknikowe sakwy rowerowe

  Krzysztof Lis

  (29 października 2012 - 20:42)

  A wiadomo ile to ma ważyć? Sklejka lekka nie jest, za to dość mocna, to jej jedna wielka zaleta.

  ZieloneMigdały

  (3 listopada 2012 - 12:46)

  Rzeczywiście lekko nie wygląda, ale nie wiem ile waży. Zakładam, że jeżeli ktoś już decyduje się targać na piknik stolik z krzesełkami, to ma dużą tolerancję jeśli chodzi o niewygodę przedsięwzięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *