Nowe torby od Flip&Tumble

Torba wielokrotnego użytku Loopt

Flip&Tumble 24-7 to fajna, mocna torba na zakupy, którą można zwinąć niczym skarpetkę w niewielką kulkę. Twórcy Flip&Tumble wprowadzili do swojej oferty nową torbę – Loopt. Tym razem, zamiast zwijać w kulkę, zwijamy w rulonik.

Torba wielokrotnego użytku Loopt

Zwinięty Loopt to rulonik o wymiarach 2,5cm (średnica) na 7,6cm (długość). Niewielki, właśnie po to, aby łatwo było go zawsze ze sobą nosić. Może się przydać przy nieoczekiwanych zakupach, a załadować do niego można całkiem sporo – 10kg. Po rozłożeniu torba ma wymiary 45x58cm.

Materiał, z którego wykonano Loopt, to cienki poliester, więc w razie zużycia nie powinno być problemu z jego powtórnym przetworzeniem. Zasadniczą zaletą jest również cena, o połowę niższa niż w przypadku 24-7. Za Loopt na stronie internetowej Flip&Tumble trzeba zapłacić 6$ (plus przesyłka). Nowy Loopt Flip&Tumble, za Ecolect.

Torba wielokrotnego użytku Loopt

Zobacz również:

 • Brak powiązanych tematów

3 thoughts on “Nowe torby od Flip&Tumble

  Marcin

  (20 listopada 2008 - 12:52)

  Uważam, że powinny wrócić jednorazówki… tylko hipermarkety powinny być zobowiązane do otworzenia punktów utylizacyjnych… pare miesięcy temu czytałem o kanadyjskim studencie który zdołał wyizolować gatunek grzybów, czy bakterii które żywią się jenorazówkami… kompletna utylizacja jednej reklamówki zajmowała im 3 miesiące. To tyle samo ile mniej więcej trwa rozkład tych biodegradowalnych…

  ZieloneMigdały

  (20 listopada 2008 - 22:54)

  Ja jednak myślę, że najlepiej by było, gdyby każdy nosił ze sobą torbę na zakupy. Zjadanie jednorazówek przez grzyby i drobnoustroje to rzecz bardzo fajna, jednak część tych torebek zjedzona i tak by nie została. Fruwałyby nadal po ulicach i zwisały smętnie z drzew rosnących w pobliżu wysypisk… Ale grzyby i bakterie na pewno się przydadzą – może właśnie do biodegradowania tych wielorazowych toreb? :)

  dorota

  (27 listopada 2008 - 13:13)

  a co z polskimi sklepami, mam wrażenie że o nich zapominacie – takie fajne i zajmujące mało miejsca torby pojawiły się również w Polsce np. w Rossmannie można takie kupić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *