Envirosax – fajne torby wielokrotnego użytku

Torby wielorazowego użytku Envirosax

Pisaliśmy na Zielonych Migdałach o torbach na zakupy flip&tumble – pojemne i mocne a po zwinięciu zmieniające się w niewielką kulkę. Dziś pomysł podobny, bo torby envirosax również zmieszczą się bez trudu w kieszeni. Pochodzą z Australii i charakteryzują się niewielką wagą i wielkimi możliwościami.

Torby wielorazowego użytku Envirosax

Rozłożona torba ma pojemność wystarczającą na zapakowanie zawartości dwu jednorazowych torebek foliowych z supermarketu. Zwinięta w rulonik ma wymiary zaledwie 10×4,5cm, po rozłożeniu mamy do dyspozycji 50x42cm przestrzeni z mocnego, ładnego materiału.

Torby wielorazowego użytku Envirosax

Torba na zakupy niekoniecznie musi być szara i nudna. Torby envirosax są kolorowe, a użyta przy produkcji technika barwienia zapewnia nieblaknące kolory. Wysoka jakość wykonania powinna zagwarantować wiele lat używania. Ile foliowych torebek przez ten czas zużylibyśmy na zakupach?

Torby wielorazowego użytku Envirosax

Envirosax produkowane są w dwu zasadniczych odmianach: poliestrowej i organicznej. Wersje poliestrowe są kolorowe, organiczne natomiast, wykonane z lnu, konopi lub bambusa są bardziej stonowane. Torby projektowane są w Australii, produkcja odbywa się zaś w Chinach. Jak zapewniają właściciele firmy, produkcja odbywa się w godnych warunkach i za godziwą (jak na chińskie warunki) zapłatą, bez współudziału niepotrzebnych pośredników.

Torby envirosax, w odróżnieniu od flip&tumble, są już dostępne w Polsce (są też od nich trochę tańsze). Duży wybór dostępny jest na przykład w sklepie internetowym Zielone Szpargały (Envirosax). Polecamy!

Zobacz również:

 • Brak powiązanych tematów

10 thoughts on “Envirosax – fajne torby wielokrotnego użytku

  Jagoda

  (19 marca 2008 - 14:30)

  naprawde ladne i gustowne, zwlaszcza te w wersji organicznej

  cito1

  (20 marca 2008 - 11:11)

  Dlaczego Chiny?

  cito1

  (20 marca 2008 - 11:13)

  Może zamiast Bytomia Chiny nam mogły uszyć stroje na Olimpiadę – odbiór na miejscu.

  anita

  (20 marca 2008 - 16:41)

  Torby sa na prawde super sama jedna nabylam na stronie altereco, niesamowity wybor, precz z jednorazowkami!!:)

  Jagoda

  (20 marca 2008 - 23:05)

  o, nie doczytalam, ze produkowane w Chinach:/
  jesli tak – to dziekuje, nie skorzystam

  www.zieloni.w.pl

  (12 kwietnia 2008 - 05:29)

  identyczne torby mozna kupic w sklepach ROSSMAN po 3,5 zł !!!!

  ZieloneMigdały

  (12 kwietnia 2008 - 21:58)

  zieloni, ja Was proszę…

  nina

  (17 kwietnia 2008 - 10:44)

  Jeżeli ktoś pisze, że torby z Rossmana to są te same torby to ewidentnie nie widział toreb Envirosax i oczywiście nie wnikał gdzie jak i przez kogo i dla kogo są wykonaywane. Ale Envirosax to produkt dla ludzi którzy zwracają uwagę na ekologię, styl, jakość wykonania i przynajmniej w jakimś stopniu obchodzi ich coś takiego jak przyzwoita zapłata za pracę. Zachęcam do zakupu i porównania i dopiero potem do pisania opinii. Ja już to zrobiłam.

  torby papierowe

  (7 maja 2008 - 22:56)

  Torby wielokrotnego użytku popieram niech żyje len i bawełna. Jak we wszystkim tak i w tej sprawie jest pewne ale. Nasze społeczeństwo przywykło do dosawania za free, fuj woreczków, placić nie bardzo chce. Drugie przyzwyczajenie to robienie zakupów przy okazji i okazuje się że nie mamy wielorazowego worka leży sobie grzecznie gdzieś w domu. Wydaje mi się że papier jest rozwiązaniem.

  sonic

  (10 maja 2008 - 22:26)

  ..ale jest zwała jak z taką tobą chce się wejść do hipermarketu, ochrona każe oddać jako depozyt albo grożą przeszukiwaniem po wyjściu ze sklepu, ta sama sytuacja tyczy się plecaków ;/ W niektórych sieciach tj. Lidl można dostać torby papierowe za 60gr i są mocniejsze od foliowych, a na zakupy poza hipermarketowe oczywiście własna torba. W moim przypadku jest to akurat plecak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *