Wycieczka, rowery, targi

Strida na Targach Rowerowych

Zaczynając od końca – wkrótce w Warszawie odbędą się kolejne Targi Rowerowe. Jest to największa tego typu impreza w Polsce, na której można spotkać i obejrzeć najróżniejsze rowery. Dwa pierwsze dni marca (sobota i niedziela) upłyną więc pod znakiem dwóch kółek. I my tam będziemy, ale tym razem już nie tylko jako odwiedzający.

Co zatem będziemy tam robić? Prezentować rowery Strida. O modelu Strida 3 już kiedyś pisaliśmy. Teraz, na rynek wchodzi nowy model, Strida 5, i to właśnie on będzie dla nas głównym bohaterem Targów Rowerowych 2008.

Składak Strida, rozłożony

„Sztukowałem” transport publiczny, dojeżdżając do pracy na innym „składaku” przez niemal rok. Strida, chociaż należy do rodziny rowerów składanych, wyróżnia się nowatorskim i dizajnerskim podejściem do problemu, które – nie ukrywamy – chwyciło nas za serce. Szybkie podjęcie decyzji, intensywna wymiana e-mailowea z dystrybutorem generalnym na Europę i wycieczka do Holandii. Efekt będzie można obejrzeć na Targach – serdecznie zapraszamy. Witamy Stridę na polskich ulicach.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak jeździ się Stridą, polecamy blog strida.blox.pl oraz naszą stronę Stridy. A jeśli chcecie Stridę kupić, będzie to możliwe 1 i 2 marca, w hali Expo XXI w Warszawie.

ps. mamy nadzieję, że ten post choć trochę, tłumaczy naszą niewielką ostatnio aktywność, która nam i może nie tylko nam …? ostatnio doskwierała

ps2. jeśli komuś Strida się podoba, niech na nią zagłosuje w ankiecie na najbardziej „pojechany” rower 2008 zorganizowanej przez Bikeboard!

Zobacz również:

 • Brak powiązanych tematów

8 thoughts on “Wycieczka, rowery, targi

  hjuston

  (20 lutego 2008 - 05:14)

  widzialam ostatnio gdzies ten rower w jakims magazynie i bardzo mi sie spodobal

  ZieloneMigdały

  (20 lutego 2008 - 09:29)

  Może w BusinessWeek albo w ID? Ostatnio napisali o Stridzie (B-Week przedrukował z ID). Nam też się rower bardzo podoba :)

  Jagoda

  (20 lutego 2008 - 19:44)

  szkoda ze nie bedzie mnie wtedy w W-wie:(

  ZieloneMigdały

  (20 lutego 2008 - 20:28)

  Jagoda – oj szkoda, może chociaż jakieś przedstawicielstwo … ;)

  sonic

  (20 lutego 2008 - 21:37)

  Bardzo mi się spodobał ten rowerek i nie powiem świetnie wygląda :) Szkoda, że jeszcze nie działa w pełni oficjalna stronka tzn. jak klikam gdzie kupić wywala na mainside, a interesuje mnie jego cena w PLNach rzecz jasna ;-)

  ZieloneMigdały

  (20 lutego 2008 - 22:21)

  Strona jeszcze rzeczywiście nie jest w pełni gotowa, w miarę możliwości czasowych postaramy się ją ukończyć jak najszybciej.
  Rower w detalu będzie kosztować 1699zł. Na targach, na hasło Zielone Migdały będzie można dostać małą zniżkę ;)

  sonic

  (2 marca 2008 - 21:33)

  Super:) No ja raczej nie zawitałem na targach, W-Wa to dla mnie troszkę daleko Może kiedyś odbędą się jakieś targi bliżej pomorza:)

  ZieloneMigdały

  (2 marca 2008 - 22:49)

  Sonic – żałujemy że Cię nie było i życzymy Pomorzu targów rowerowych, natomiast Jednostka Zielonomigdałowa jest tak zmęczona składaniem i rozkładaniem roweru że do jutra przynajmniej nie myśli o kolejnych targach …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *