Ekologiczne targi w Monako

Targi Ever 2007 w Monaco

W dniach od 29 marca do 1 kwetnia 2007 w księstwie Monako odbyły się targi motoryzacyjno – technologiczne. Targi to nie byle jakie, bo promujące alternatywne źródła energii – Ever 2007. Wystawa podzielona została na dwie części: pojazdy ekologiczne i odnawialne źródła energii.

Niestety nie ma jeszcze materiałów prasowych z tegorocznej wystawy ale jeśli wystawców było równie wielu (i równie znaczących) co w zeszłym roku, na targach musiało być naprawdę ciekawie. Z wielkich świata motoryzacji można wymienić chociażby Toyotę, czy Hondę. Pojawiły się również marki mniej znane a opisywane wcześniej na Zielonych Migdałach – Venturi oraz Vectrix.

Wśród firm reprezentujących w 2006 roku sektor odnawialnych źródeł energii dominowały te, zajmujące się produkcją ogniw fotowolitaicznych. Oprócz wystaw statycznych, można było wziąć udział w wielu dyskusjach i konferencjach. Z innych atrakcji należało by wymienić przejażdżki niektórymi z wystawionych pojazdów oraz rajd samochodów z alternatywnym napędem. Zdjęcia z zeszłorocznej wystawy. Za podesłanie informacji dziękujemy Sonicowi.

Zobacz również:

  • Brak powiązanych tematów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *