Google rozdaje rowery

Rowerowe google

Jak na razie „tylko” dwóm tysiącom swoich pracowników ale i tak jest to fakt godny odnotowania. Pod koniec zeszłego roku IKEA wykonała podobny gest, tylko na jeszcze większą skalę – rozdali 9 000 rowerów! Niestety podobno dość szybko rowery z IKEA pojawiły się e-Bay…

Rower składany Dahon Curve od google

Google daje swoim pracownikom wybór – można dostać składany rower Dahon Curve (taki jak na zdjęciu powyżej) lub rower miejski w wersji damskiej lub męskiej (więcej zdjęć). Do rowerów dodawany jest kask rowerowy. Zarówno kask jak i rower posiadają logo google’a.

Bardzo fajny pomysł. Nawet jeżeli tylko część pracowników przesiądzie się z samochodów na rowery, to będzie to sukces. Nie tylko pod względem zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska ale również (a może przede wszystkim) umocnienia marki google’a jako firmy, która inwestuje w pracowników. Inwestuje również w swój image i jak widać nie trzeba tego robić billboardami czy spotami w TV. Ciekawe czy kiedyś będziemy mogli przedstawić podobną wiadomość ale z którąś z polskich firm w roli głównej. Macie jakieś propozycje, która by to była firma? Za TreeHugger.

Zobacz również:

  • Brak powiązanych tematów

1 thought on “Google rozdaje rowery

    siwa

    (28 marca 2007 - 00:29)

    Sugerowałabym jakąś cyklistyczną żydomasonerię…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *