Dolina Rospudy – może jednak jest jeszcze szansa!

Mapka obwodnicy Augustowa

Kancelaria Prezydenta RP wydała komunikat, z którego wynika, że Lech Kaczyński ma odmienne zdanie od ministra Szyszko. Dobrze, że głowa naszego państwa jednoznacznie wypowiedziała w tej kontrowersyjnej bądź co bądź kwestii. Miejmy nadzieję, że budowa jednak się nie rozpocznie. A o Dolinie Rospudy zrobiło się naprawdę głośno…

Jest to dziś pierwsza wiadomość podawana w radiowych serwisach informacyjnych. Na czołowych miejscach w działach informacji na wszystkich znaczących portalach internetowych – również Dolina Rospudy. Ale co najważniejsze, mnóstwo blogerów zaangażowało się w pomoc Rospudzie.

Postanowiliśmy zrobić listę (z pewnością niepełną) wszystkich tych, którym los Doliny Rospudy nie jest obojętny.

Oczywiście przede wszystkim Adam Wajrak – dziennikarz i przyrodnik. Już tam jest, razem z Greenpeace, na śniegu i mrozie… ponadto:
cito1 w a tymczasem, rysie, rospuda.org.pl, Adam Szostakiewicz, alternatywne media, didixi w Gadanie do lustra, ele.gancki w GALAncie, Piotr Mikołajski w Rózdze Świętego Mikołaja, Wojciech Orliński w swoich ekskursjach w dyskursie, probably, tierralatina w Podróży na południe, On, Rafi

Blogów, które umieściły u siebie zieloną wstążkę pewnie trudno by zliczyć. Dziękujemy wszystkim. Lista będzie uzupełniana. Jeśli znacie jeszcze jakieś blogi, które wyraziły poparcie dla Rospudy, dodawajcie je w komentarzach.

Zobacz również:

 • Brak powiązanych tematów

2 thoughts on “Dolina Rospudy – może jednak jest jeszcze szansa!

  fanfar

  (22 lutego 2007 - 02:00)

  „Raspuda” jest napisane na mapie

  ZieloneMigdały

  (22 lutego 2007 - 22:40)

  Dzięki, już poprawione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *