Torby z pasów bezpieczeństwa

Torby z pasów bezpieczeństwa

Podobają nam się torby, które wcześniej były czymś zupełnie innym. Na przykład plandeką albo zawleczkami od puszek. Dlatego od razu wpadła nam w oko torba należąca do autorki bloga z hjuston. Ten konkretny typ wykonany został z pasów bezpieczeństwa.

Jak określiła to sama autorka i właścicielka torby:

Jest nie tylko oryginalna, ale cholernie praktyczna i przede wszystkim solidna.

Oczywiście producent, firma Harveys, nie ogranicza się do damskich torebek. W ich sklepie internetowym mamy do wyboru modele większe, torby kurierskie oraz portfele i małe torebki na kosmetyki. Ceny nie są niskie i w przypadku toreb utrzymują się raczej na pułapie powyżej 100 USD (ok. 300 PLN) ale z pewnością ich trwałość i oryginalność rekompensuje taki wydatek. Czy przychodzi Wam do głowy solidniejszy materiał na torby?

Torby ze zużytych pasów bezpieczeństwa

Oczywiście ktoś wpadł na jeszcze lepszy pomysł – torby ze zużytych pasów bezpieczeństwa. Kanadyjska firma U.S.E.D. wytwarza szeroki asortyment toreb, torebek i torebeczek. Nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, w ilu kolorach produkowane są pasy bezpieczeństwa… U.S.E.D i Harveys Seatbeltbags, za hjuston.

Zobacz również:

  • Brak powiązanych tematów

1 thought on “Torby z pasów bezpieczeństwa

    ecomateria

    (12 listopada 2010 - 15:38)

    Śpieszę poinformować, że torby z pasów bezpieczeństwa można już kupić w Polsce w sklepie on-line z ekodizajnem : http://www.ecomateria.pl – torby z pasów recyklingowych, z dętek oraz wiele innych wspaniałych przedmiotów dla Was i Waszych wnętrz! Zapraszamy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *