Meble ze skrawków

Taboret UHURU

Wystarczy trochę odpadków z warsztatu stolarskiego oraz stara obręcz z koła roweru, by stworzyć unikalny mebel, który zrobi wrażenie na gościach nie jednego wytwornego przyjęcia.

Stół UHURU

Studio designerskie UHURU, która zajmuje się tworzeniem unikalnych mebli oraz projektowaniem wnętrz, ma w swojej ofercie również inne produkty, które w 100% pochodzą z recyklingu. Firma, mieszcząca się na Brooklynie, za cel stawia sobie łączenie odpowiedzialności za środowisko z tworzeniem rzeczy unikalnych i pięknych za razem. Jak widać wychodzi im to całkiem dobrze. UHURU za Inhabitat.

Zobacz również:

 • Brak powiązanych tematów

4 thoughts on “Meble ze skrawków

  awee

  (19 maja 2006 - 00:08)

  Przypomina mi to foto-artykuł z lutowowego dodatku GW „Wysokie Obcasy” W dziale pt Antyszpan zamieszczono zdjęcia dzieł młodych twórców.
  Bardzo mi się wówczas spodobał wieszak na ubrania jako wiązka patyków i półka na przybory łazienkowej czyli gumowa siatka.
  albo taka lampka nocna z plastikowych łyżeczek:
  http://img.interia.pl/elledeco/nimg/CIESZYN_100020282.jpg

  KubaCh

  (21 maja 2006 - 12:19)

  Jak poszukasz, to na tym blogu znajdziesz więcej takich ‚śmieciowych’ pomysłów. A stołeczek oczywiście bardzo fajny, choć chyba dość ciężki.

  awee

  (22 maja 2006 - 08:27)

  aha, już znalazłam wcześniej.
  a tak sobie myślę, że w temacie recyklingu sporo do powiedzenia miałyby kilkuletnie dzieci. Im też wszystko przydaje się i nic nie wolno wyrzucać :)

  ZieloneMigdały

  (22 maja 2006 - 22:11)

  Ha! Przydatność wszelkich przedmiotów charakterystyczna jest również dla niektórych dorosłych. Tylko wtedy skala jest większa, co może rodzić problemy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *