Torby z londyńskich banerów reklamowych

Torby z banerów reklamowych


RECYCLING IS GOOD!! głosi napis na stronie producenta toreb ze starych banerów reklamowych. I w zasadzie trudno się nie zgodzić – niepotrzebne już, ogromne reklamy z londyńskich ulic zamieniają się w torby “kurierskie”, portfele i kosmetyczki. Każda inna – bo każda wycięta z innego kawałka.

Nie uważamy, że recykling jest nudny – deklaruje VersusFORM i to widać w ich produktach. Torby mają niewątpliwie swój styl, który może sie przyjąć. To może się okazać całkiem “jazzy”, mieć coś ze starej rekalmy.

Torby z banerów reklamowych

Jak powstaje torba? Postery są myte, cięte na kawałki a potem ręcznie zszywane tak, żeby wyeksponować jakiś ciekawy fragment byłej reklamy – w tej skali oczywiście zupełnie nierozpoznawalny.

Jest to również ciekawa oferta dla biznesu. Gadżet reklamowy w postaci torby z baneru reklamowego – prezent praktyczny i nietuzinkowy a przy okazji firma wysyła zielone sygnały.
VersusFORM, za Hippyshopper

Zobacz również:

 • Brak powiązanych tematów

2 thoughts on “Torby z londyńskich banerów reklamowych

  Alija

  (22 listopada 2010 - 11:48)

  W Polsce też mamy coś takiego :). Polecam firmę RE-TOMA. Też robią torby z banerów – dużo wzorów i cena przystępna. Kupiłam jedną i jestem z niej bardzo zadowolona :).

  ssnowdrop

  (25 lutego 2011 - 13:36)

  również polecam firmę RE-TOMA: świetnie, nietuzinkowe wzory i cena nieporównywalnie niższa niż u zagranicznej konkurencji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *