Choppery z Jakoobcycles

Chopper 8 ball z Jakoobcycles

Mamy niewątpliwą słabość do rowerów. Nie tylko do tych praktycznych, czy składanych, ale do wszystkich. Są przecież chyba najdoskonalszym środkiem lokomocji. Dziś o rowerach niezwykłych, ręcznie robionych i z pewnością wyróżniających się w tłumie jednośladów – choppery z Jakoobcycles.

Tylne koło choppera 8 ball z Jakoobcycles

Na Jakoobcycles trafiliśmy na targach rowerowych. Jako że ich stoisko było mocno oblegane, dopiero odwiedzenie strony internetowej pozwoliło nam bliżej zaznajomić się z tymi niesamowitymi rowerami. Niewątpliwie zwracające uwagę, unikalne, ręcznie wykonywane na indywidualne zamówienie pojazdy, ujmują dbałością o szczegóły i starannością wykonania. Każdy egzemplarz jest przed sprzedażą testowany, aby zapewnić przyszłemu użytkownikowi niezawodność i bezpieczeństwo. Dwuosobowy zespół Jakoobcycles oprócz budowania chopperów, zajmuje się również restaurowaniem starych rowerów. Na miejscu (w Brwinowie k. Warszawy) jest też oczywiście serwis i sklep rowerowy. Więcej zdjęć i kontakt do firmy na www.Jakoobcycles.pl.

Detal choppera 8 ball z Jakoobcycles

Zobacz również:

 • Brak powiązanych tematów

4 thoughts on “Choppery z Jakoobcycles

  Michu

  (13 stycznia 2008 - 13:16)

  czy do choppera można zamontować przerzutki

  ZieloneMigdały

  (13 stycznia 2008 - 21:03)

  Widoczny na zdjęciach 8ball posiada jak mi się zdaje, biegi w piaście. Czy zwykłe przerzutki zadziałają prawdę mówiąc nie wiem. Być może długość łańcucha to wyklucza w tym przypadku.

  paul

  (3 marca 2008 - 10:42)

  wszystko można, ale z wyjątkiem przerzutek w piaście wszystko psuje efekt wizualny ;) tu przykład: http://bikerodnkustom3.homestead.com/gallery254.html

  juzek1992

  (3 czerwca 2008 - 17:44)

  jest ssuuppeerr macie farta jaka jest na to cena superr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *