Portfel, wersja minimum

Kolorowe portfele Jimi

Nie wygląda on jak prawdziwy portfel i w tym, między innymi tkwi jego urok. Jimi, bo tak się nazywa, jest przeznaczony głównie dla osób uprawiających sport. Ale nie tylko.

Przede wszystkim ma niewielki rozmiary – 10,8 x 6,7 x 1,4 cm (wysokość x szerokość x grubość) i zaokrąglone krawędzie. Dzięki temu bez trudu zmieści się w kieszeni. Poza tym, jest wodoodporny, co też może okazać się przydatną cechą. Można do niego włożyć 5 kart i złożone banknoty. Dostępna jest też wkładka z dwoma miejscami na karty pamięci SD. Jimi jest do kupienia w ośmiu siedmiu kolorach (było 8, ale jeden się „rozszedł” już jest i ósmy kolorek!) i, co oczywiście bardzo nas cieszy, wykonany jest z materiałów pochodzących w 100% z recyklingu. Jeszcze jeden plus – 1% z dochodów ze sprzedaży portfela zasila „1% For The Planet” – organizację non-profit wspomagającą inicjatywy na rzecz ochrony środowiska. Jimi, za Popgadget.

Jimi ze smyczą

Zobacz również:

 • Brak powiązanych tematów

2 thoughts on “Portfel, wersja minimum

  Ola

  (6 marca 2006 - 10:09)

  Gdzie można zanabyć taki portfelik? :) Pozdrowienia :*

  ZieloneMigdały

  (7 marca 2006 - 22:23)

  Ze strony http://www.thejimi.com można zamawiać. Płatność kartą kredytową, a koszt wraz z przesyłką to ok. 80zł (różowy i taki zupełnie czarny są trochę droższe).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *