MoGo Mysz

Mysz MoGo

Nie każdy użytkownik laptopa lubi korzystać z wbudowanego touchpada. Alternatywą może być myszka. Przewodowa, która niestety nie jest zbyt wygodna, lub bezprzewodowa, która z kolei potrzebuje baterii lub akumulatorków (które trzeba czasem wyjąć i naładować) i jest dość ciężka.

Firma Newton Peripherals wyprodukowała mysz skonstruowaną z myślą o użytkownikach laptopów, która wydaje sie być pozbawiona wyżej wymienionych wad. MoGo to mysz wielkości karty kredytowej, łącząca się z komputerem przez Bluetooth. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że można ją przechowywać w gnieździe PCMCIA, gdzie doładowuje się jej akumulator (pełne naładowanie w mniej niż godzinę)! Pomimo swoich małych rozmiarów nie ma problemu z funkcjonalnością – po wyjęciu ze slotu, unosi się jej tylna część, dzięki czemu MoGo jest równie wygodna w użyciu jak pełnowymiarowa myszka.

Mysz MoGo

Bez potrzeby kupowania baterii czy dodatkowej ładowarki do akumulatorów, lekka i zawsze we właściwym miejscu – jak dla nas, mysz idealna. Jeśli jeszcze cena w Polsce będzie zbliżona do tej na zachodzie (ok. 70.00 USD, czyli jakieś 220.00 PLN) – rewelacja.
Za: popgadget

Mysz MoGo

Zobacz również:

1 thought on “MoGo Mysz

    Jagd

    (10 stycznia 2006 - 13:15)

    Ladniutkie! Ciekawe jak to jest z ta wygoda uzycia. Aerodynamika blachodachowki to nie jest szczyt marzen. Jak Zielone Migdaly zrobia konkurs z taka mysza do wygrania, to chetnie sie skusze :) Pozdruffka dla calej ekobraci (i ekosiostr tez :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *