Ręczna ładowarka AladdinPower

Ładowarka AladdinPower

AladdinPower jest ładowarką umożliwiającą ładowanie akumulatorków poprzez naciskanie dźwigni. Można w ten sposób ładować baterie w telefonie komórkowym, odtwarzaczu płyt kompaktowych czy zwykłym radiu.
Każdy egzemplarz jest bezpieczny dla środowiska i zawiera wbudowaną latarkę awaryjną. Zestaw zawiera również przejściówkę, umożliwiającą podłączenie telefonu do ładowarki poprzez gniazdko typu zapalniczki samochodowej i ładowanie go w ten sposób. Wydajność ładowarki to 1.6 W przy 90 ściśnięciach w ciągu minuty.
Dostępna jest również wersja “nożna” o mocy do 6 W prądu stałego o napięciu 18 V. Większa wydajność jest wynikiem większej siły jakiej możemy użyć w tym przypadku i co za tym idzie – większa uniwersalność urządzenia, które pozwoli nam ładować nie tylko telefon komórkowy, ale również laptop i kamerę.
Zalety tego urządzenia mogą docenić nie tylko zwolennicy rozwiązań przyjaznych środowisku. Tego typu nowinki technologiczne bliskie są wielbicielom długich eskapad w miejsca, gdzie słup energetyczny nie jest obowiązkowym elementem krajobrazu.
Urządzenie kosztuje ok 200 zł, wersja “nożna” jest droższa i kosztuje ok 600 zł.

AladdinPower

Zestaw AladdinPower

Zobacz również:

2 thoughts on “Ręczna ładowarka AladdinPower

  Jacob

  (3 lipca 2011 - 12:47)

  O! Właśnie takiego narzędzia szukałem. Wygląda solidnie. Mam taką latarkę chińską, która działa w ten sam sposób a kosztuje jedyne 3 złote. Problem to jakość materiału i brak wyjścia na zewnątrz, żeby móc podłączyć urządzenia peryferyjne. A jeśli chodzi o ten produkt, to ciekaw jestem, czy można podłączyć każdy telefon? Wiadomo przecież, że każdy ma inny rodzaj wtyczki.

  Piter

  (11 stycznia 2012 - 23:30)

  Jestem produktem bardzo zainteresowany. Ale również czy ładuje urządzenie typu iPhone? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *