Piękne rowery z Dream Bikes

Logo Dream Bikes

Bardzo nas cieszy, że nie trzeba kupować amerykańskich rowerów Electra, żeby jeździć fajnym, wygodnym rowerem. Do tej pory zlokalizowaliśmy tylko Jakoobcycles ale okazało się, że nie oni jedni w naszym kraju zajmują się produkcją unikalnych rowerów. Oto przed Państwem tytułowe piękne rowery z Dream Bikes.

Rowery Dream Bikes

Relax Beach Cruisin’ – takie motto przyświeca firmie Dream Bikes. Cechy charakterystyczne ich rowerów? Ładnie gięte, stalowe ramy, siodełka na sprężynach, grube opony, wygięta do tyłu kierownica… Wszystko dla wygodnej, niespiesznej jazdy w świetnym stylu. Cruisery są wprost idealne do nienerwowego rozkoszowania się jazdą.

Rowery Dream Bikes

Wśród oferty Dream Bikes jest też coś dla miłośników nieco bardziej ekstrawaganckich kształtów. Jeden z rowerów – dream iq155 fat bastard, to klasyczny chopper. Długi widelec, siodełko nisko nad ziemią, tylne koło prawie 2x większe od przedniego a oba gęsto oszprychowane… Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Rowery Dream Bikes

Polecamy każdemu, kto rozważa zakup roweru – doniesiono nam, że firma nie traktuje swoich klientów w sposób akceptowalny, zaleca się ostrożność… Zwłaszcza jeśli mieszka w pobliżu Poznania. Dream Bikes, znalezione na CustomBicycles.pl.

Rowery Dream Bikes

Zobacz również:

 • Brak powiązanych tematów

21 thoughts on “Piękne rowery z Dream Bikes

  mareksy

  (11 czerwca 2007 - 19:27)

  A ceny? Nikt nie poda cen?!

  ZieloneMigdały

  (12 czerwca 2007 - 21:54)

  niestety pozostaje kontakt telefoniczny/mailowy z punktem sprzedaży wymienionym na stronie Dream Bikes, internet na ten temat milczy…

  mareksy

  (15 czerwca 2007 - 12:00)

  Niestety tez nie pozostaje – juz kilka dni czekam na odpowiedz… nie bede sie martwil, kupie cos innego :D

  mareksy

  (25 czerwca 2007 - 00:57)

  Tak jak pisalem – nikt mi nie odpisal – to takie typowe dla polskich firm i polskich oddzialow firm zachodnich… zwlaszcza jak im idzie i maja dobra sprzedaz! Jak sie im popsuje niech na mnie nie licza, ja juz w pl nie mieszkam!

  marta

  (4 października 2007 - 17:56)

  jakie macie ceny ?

  ZieloneMigdały

  (7 października 2007 - 21:34)

  Rozumiem, że pytanie skierowane jest do DreamBikes. BMXshop, który zajmuje się sprzedażą DreamBikes podaje cenę modelu np. „dream iq145 3 speed” w wysokości 1049.00 zł. Ale pewnie co model, to inna cena :)

  grzechu

  (27 listopada 2007 - 23:08)

  OSTRZEGAM PRZED Tą FIRMą!!! JUż MIESIąC CZEKAM NA REALIZACJę ZAMóWIENIA, DO TERAZ ANI ROWERU, ANI ZWROTU ZAPłACONYCH PIENIęDZY!!! OCZYWIśCIE BRAK JAKIEGOKOLWIEK KONTAKTU, NIE ODBIERANIE TELEFONóW, UNIKI I KłAMSTWA!!! JESZCZE RAZ OSTRZEGAM!!! NIE DAJCIE SIE I WY OSZUKAć!!!

  kot

  (22 marca 2008 - 15:42)

  Ja kupiłam rower w dream bike-u latem i rozmawiałam z właścielem osobiście(niechcący).To młody chłopak i ma sporą sprzedaż w sezonie ,apoza sezonem kiepską.W sezonie zamówione indywidualnie rowery realizowane są na bierząco!!!z tąd ten zastuj.Powinni umieszczać to na swojej stronie internetowej,której jakoś nie mogę ostatnio znależć.A istniała kiedyś.
  Rowery są boskie.Dopracowane cacuszka.Ale najlepiej kupować zimą,bo ich firma jest kilku osobowa i na odbieranie telefonów poprostu nie mają osobnej panienki,tylko wszystko robili sami.
  to tyle i pozdrawiam Wszystkich niecierpliwych.

  jancio

  (30 czerwca 2008 - 16:33)

  Zamówiłem rower w maju. Szybko podali numer konta mailem (Daniel Michalski). Później codziennie dzwonili pytając o wpłatę. Po dokonaniu przelewu 1.2449 zł – cisza! Minęło półtora miesiąca. Na maile nie odpowiadają, telefonów nie odbierają. Roweru oczywiście nie ma. Oszustwo i wyłudzenie. Sprawa trafiła do prokuratury. Ostrzegam innych!!!!!!

  Miłosz

  (16 sierpnia 2008 - 12:45)

  Polecam firme http://www.rower-styl.pl – sprzedają rowery typu cruiser amerykańskiej marki NIRVE. Rowery są cudowne, dobrze wykonane i bardzo wygodne, a firma rzetelna i uczciwa. Zamówiłem rower i już na drugi dzień miałem to cacko u siebie w domciu :-) !!!
  Pozdrawiam

  forumowicz

  (21 sierpnia 2008 - 17:02)

  drugirobert69

  (25 sierpnia 2008 - 13:00)

  Daniel Michalski z „Dream bikes” to oszust, PRZESTRZEGAM!!!

  Kristo74

  (28 sierpnia 2008 - 16:11)

  ja kupiłem dwa rowery Dream Bikes, wpłaciłem pieniądze na konto i rowery dotarły bez problemu po 3 dniach (jestem spod poznania). Są śliczne, szczególnie mój chromowany iq150 mnie powala:) więc mogę z czystym sumieniem polecić Dream Bikes

  Agnieszka

  (29 sierpnia 2008 - 15:35)

  dzień dobry, ja również jestem bardzo zadowolona z mojego Dream Bike’a którego kupiłam bezpośrednio w siedzibie firmy, u Pana Daniela, mogłam wybrać kolor i przejechać się, każdym modelem (jazda chopperem- niezapomniana), ostatecznie wybrałam model iq150- jeździ super.

  jancio

  (16 października 2008 - 12:58)

  Kristo74 i Agnieszka to oczywiście Daniel-oszust!
  UWAGA na allegro występuje jako: miniami

  jancio

  (17 października 2008 - 09:19)

  Dodam tylko, że od 5 miesięcy Daniel Michalski-oszust nie wywiązał się z transakcji.

  kris

  (19 maja 2009 - 19:09)

  kupilem rower Dream Bikes i jestem MEGA ZADOWOLONY! Z kolesiem rozmawiałem osobiśćie, spoko gosc, zna sie na rzeczy i widać, ze chce pomoc kilentowi. Troche sie znam na rowerach, wiec wiedziałbym gdyby chcial oszukac albo wcisnac shit. Z realizacja tez zero problemow.Rowerek sprawuje sie jak należy.

  jacek

  (28 czerwca 2009 - 17:59)

  proszę uważać na drem bikes to wielkie oszustwo

  Fred

  (27 lipca 2009 - 23:53)

  Ja też miałem „przygodę” z Dream Bikes, czekałem na rower 3 miesiące (!) po czym jak już go dostałem to stwierdziłem, że składaki lepiej były wykonane, potem oczywiście totalny brak kontaktu (jak przez 3 miesiące wcześniej). W końcu posłany został papierek od adwokata i kasa od razu do mnie wróciła a rower został zabrany. Proponuję dopłacić te 0.5-1 tyś i kupić Electre jak to ja zrobiłem.

  Daniel Michalski

  (12 maja 2010 - 12:22)

  Odpowiadam za działalność firmy Dream Bikes od chwili jej powstania.

  W latach 2008-2009 zarówno nasze produkty jaki poziom obsługi Klienta nie był satysfakcjonujące. Sprowadzane z Chin, proste technicznie rowery nigdy do końca nie spełniały moich oczekiwań. Ilość pracy związanej z montażem, wysyłką i obsługą w szczytowych momentach sezonu niejednokrotnie przerastały możliwości moje i mojej firmy. Dlatego w sezonie 2008 i 2009 kilku Klientów zostało poszkodowanych- nie otrzymali rowerów za które zapłacili.

  Roszczenia tych osób, które zostały poszkodowane w wyniku mojej działalności zostały zaspokojone w zeszłym roku.

  Od początku celem były stworzenie mechanizmu produkcji rowerów w Polsce. By go zrealizować konieczne było zaangażowanie trudnej do oszacowania ilości czasu i kapitału.

  Dziś jestem pewien, tego że po trzech latach ciężkiej pracy mamy gamę w stu procentach dopracowanych produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika rowerów miejskich.

  Już niedługo pod adresem http://www.DreamBikes.pl znajdą się informacje na temat nowych zaprojektowanych w Poznaniu i wyprodukowanych w Polsce rowerów Dream Bikes.

  Szyszynka

  (12 maja 2011 - 12:51)

  nie trzeba kupować electry za duuużo pieniędzy żeby mieć piękny, dopracowany, kobiecy i wyjątkowy rower. np. takie cacuszko, które można kupić w salonach w całej Polsce. i jeszcze ci pomogą, doradzą. a rower- cudo! http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/simple.7.czarny/7975/45966/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *