Piękne rowery z Dream Bikes

Logo Dream Bikes

Bardzo nas cieszy, że nie trzeba kupować amerykańskich rowerów Electra, żeby jeździć fajnym, wygodnym rowerem. Do tej pory zlokalizowaliśmy tylko Jakoobcycles ale okazało się, że nie oni jedni w naszym kraju zajmują się produkcją unikalnych rowerów. Oto przed Państwem tytułowe piękne rowery z Dream Bikes.

Rowery Dream Bikes

Relax Beach Cruisin’ – takie motto przyświeca firmie Dream Bikes. Cechy charakterystyczne ich rowerów? Ładnie gięte, stalowe ramy, siodełka na sprężynach, grube opony, wygięta do tyłu kierownica… Wszystko dla wygodnej, niespiesznej jazdy w świetnym stylu. Cruisery są wprost idealne do nienerwowego rozkoszowania się jazdą.

Rowery Dream Bikes

Wśród oferty Dream Bikes jest też coś dla miłośników nieco bardziej ekstrawaganckich kształtów. Jeden z rowerów – dream iq155 fat bastard, to klasyczny chopper. Długi widelec, siodełko nisko nad ziemią, tylne koło prawie 2x większe od przedniego a oba gęsto oszprychowane… Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Rowery Dream Bikes

Polecamy każdemu, kto rozważa zakup roweru – doniesiono nam, że firma nie traktuje swoich klientów w sposób akceptowalny, zaleca się ostrożność… Zwłaszcza jeśli mieszka w pobliżu Poznania. Dream Bikes, znalezione na CustomBicycles.pl.

Rowery Dream Bikes

Zobacz również:

  • Brak powiązanych tematów
-->